Технології та обладнання

Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» - одна з провідних клінік Києва бізнес-класу. Вона обладнана кращими апаратами, а наші лікарі працюють тільки з самими якісними матеріалами.

Якісно проведена діагностика - ключ до постановки точного діагнозу!

stomatologДіагностику ми проводимо з допомогою сучасного панорамного рентген-апарату PLANMECA PROLINE XC виробництва Фінляндії. Для професійної гігієни порожнини рота ми використовуємо найсучасніше обладнання AIR- FLOWS2 (EMS, Швейцарія). Для все процедур, які зачіпають тканини зуба або пародонта ми використовуємо якісне знеболююче. У нас Вам не варто боятися больових відчуттів - їх не буде! Ми піклуємося про комфорт наших пацієнтів.

Наша клініка - центр якісної ендодонтії.

У центрі ми використовуємо методи холодної латеральної конденсації гутаперчі і термальною текучої гутаперчі GUTTAFLOW ROEKO (Німеччина). При пломбуванні методом вертикальної конденсації використовується спеціальний апарат Elements Obturation Unit . Це найефективніші методи пломбування каналів зуба, які визнані такими в усьому світі. Що стосується імплантації зубів, слід зазначити, що ми використовуємо кілька систем імплантації, розроблених провідними виробниками США, Німеччини та Ізраїлю.

Кращі естетичні брекет-системи пропонує стоматологічна клініка «ФОРМУЛА»!

Наші ортодонти в лікування зубних аномалій використовують найбільш ефективну брекет-систему, яка була розроблена відомим американським ортодонтом "Wick" Alexander, DDS, MSD Vari-Simplex Discipline. У наш центр естетичної стоматології часто звертаються за послугою відбілювання зубів. Ми пропонуємо нашим клієнтам кращу сучасну систему безпечного відбілювання зубів - ZOOM-2.

Звертайтеся до нас вже сьогодні і ми позбавимо Вас від проблем із зубами легко і безболісно!

(2 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...