Головна
Вас вітає стоматологічна клініка “ФОРМУЛА”!

«Формула» – провідна клініка естетичної стоматології в Україні. Ми ефективно лікуємо зуби і ясна, пропонуємо ортопедичну і дитячу стоматологію, проводимо оперативну профілактику. Однак естетична стоматологія – наша головна спеціалізація.

Стоматологічна клініка «Формула» це:
  •  12 років роботи на ринку стоматології;
  •  Широкий спектр послуг: від естетичної стоматології до хірургії ;
  •  Висока якість послуг і європейський рівень обслуговування;
  •  Використання новітніх сучасних матеріалів і технологій;
  •  Позитивні відгуки та рекомендації від клієнтів;
  •  Демократичні ціни.

Особливу увагу заслуговують лікарі нашої клініки, які заробили гарну репутацію серед медичної спільноти Києва і серед клієнтів.

Ми горді тим, що:
  • ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВИСОКУ ЯКІСТЬ УСІХ ВИДІВ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ:

«Формула» дуже строго контролює якість своїх послуг. Лікарі використовують тільки якісні та безпечні матеріали. У клініці 100% стерильність. Всі інструменти обробляються перед і після кожного використання. Процедури супроводжуються ефективним знеболенням, якщо це потрібно. А якість послуг ми гарантуємо не тільки на словах – Ви отримуєте гарантійний талон на руки!

  • ШТАТ СТОМАТОЛОГІВ КЛІНІКИ СКЛАДАЮТЬ ВИКЛЮЧНО ПРОФЕСІОНАЛИ ВИСОКОГО РІВНЯ:

У нас працюють авторитетні професіонали своєї справи: професори та кандидати стоматологічних наук. Досвід роботи – від 9 до 22-х років. Лікарі регулярно їздять на курси підвищення кваліфікації за кордон. Крім цього, вони приємні люди, які із задоволенням пояснять всі Ваші особливості процедур.

  • ВИКОРИСТОВУЄМО ПРОГРЕСИВНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКУВАННЯ:

Намагаємося максимально оперативно переймати позитивний досвід колег з закордону. Наші фахівці регулярно їздять на семінари до Європи, відвідують важливі стоматологічні конференції та презентації нового обладнання.

  • ТІЛЬКИ НАМ БРИТАНСЬКА КОМПАНІЯ Medicaltourabroad ДОВІРЯЄ ЛІКУВАННЯ СВОЇХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ-БРИТАНЦІВ В УКРАЇНІ!

Стоматологічна клініка «Формула» співпрацює зі страховою компанією Doctor Defencе, яка забезпечує 100% гарантії нашої професійної відповідальності.

На всі види стоматологічних послуг надається сертифікат якості з гарантійним забов’язанням!

1 рік гарантіїї

на терепевтичне лікування зубів та ясен

2 роки гарантіїї

на стоматологічне протезування зубів

пожиттєва гарантія

на імплантацію зубів

Ми горді тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Формулу» за рекомендаціями, почувши позитивні відгуки про нас від друзів і знайомих. Нам дуже приємно, і ми продовжуємо наповнювати Київ людьми з блискучими посмішками.

Раді також повідомити, що наша естетична стоматологія ціни в Києві перевела на новий рівень: Ви платите за європейську якість послуг, комфорт і гарантії стільки ж, скільки багато просять за застарілі матеріали.

Багато успішних людей часто говорять про те, що найпотужнішою зброєю є впевнена посмішка. Звертайтеся в наш центр естетичної стоматології і ми з радістю «озброїмо» Вас голлівудською посмішкою!

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА “ФОРМУЛА” – ЯКІСТЬ, ПІДКРІПЛЕНА ГАРАНТІЄЮ!
(22 голосов, оценка: 4.27 из 5)
Loading...