Імплантація зубів

имплантация-до и послеКоли  в зубному ряді, з тих чи інших причин, з’являється порожнє місце, його необхідно замістити. Є 2 варіанти: протезування та імплантація. Залежно від кількості відсутніх зубів, Вам пропонують 2 варіанти: протезування та імплантація. Імплантація зубів в Україні розвинена дуже добре. Наші стоматологи ні в чому не поступаються зарубіжним за майстерністю. Матеріали та обладнання також закуповують у найкращих виробників стоматологічної техніки. Навіть лазерна імплантація, завдяки клініці «ФОРМУЛА» стала доступною кожному.

Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» надає Вам можливість встановити зубні імпланти різними видами імплантації.

classik bazalnaja express
Класична імплантація (дізнатись більше) Базальна імплантація (дізнатись більше) Експрес-імплантація (дізнатись більше)
Лікарі нашої стоматологічної клініки мають ряд переваг. Вони не бояться складних задач. Імплантація передніх зубів, яка вважається нелегкою процедурою, з нашими фахівцями проходить безболісно і якісно.

Стоматологічна клініка « ФОРМУЛА» надає Вам можливість встановити зубні імплантати різними видами імплантації.

Вибрати метод імплантації Вам допоможуть наші фахівці. Грунтуючись на своєму багаторічному досвіді, вони порадять найоптимальніший варіант саме для Вашого випадку. vstavyty-zuby-kyiv

ЧИ ПОТРІБНЕ ВАМ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗУБНИХ ІМПЛАНТАТІВ?

Причини відсутності зубів не так важливі для імплантації, як думають деякі. Суть в тому, що порожнє місце/місця в зубному ряду дуже негативно позначаються на загальному стані ротової порожнини. Це загрожує перерозподілом жувального навантаження і зміною прикусу, в наслідок чого може з’явитися біль і погіршиться загальний стан зубного ряду. Імплантація необхідна, якщо:
 1. У Вас є одне порожнє місце в зубному ряді
 2. Пустують місця декількох зубів підряд
 3. Відсутні жувальні зуби – малі (четвертий, п’ятий) чи великі (шостий, сьомий).
 4. Або ж зубний ряд відсутній повністю. Імплантація та знімне протезування в цьому випадку взаємно замінні.

Пам’ятайте: залишати порожніми місця в зубному ряду небезпечно для здоров’я!

Стоматологічна клініка « ФОРМУЛА » подбає про те, щоб Київ виблискував здоровою посмішкою!

Багатьом людям імплантація допомогла відновити зубний ряд після травм, аварій та наслідків серйозних захворювань. Але все ще є ті, хто не осмілюється вставити зуби. Причиною тому – неповна або неправдива інформація про процедуру. Розвіюючи найпоширеніші міфи, ми сподіваємося, що Ви незабаром знову будете щиро посміхатися, виблискуючи новими зубками, які виглядають як рідні.

МІФИ І ПРАВДА ПРО ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ: ЧОГО НАСПРАВДІ ЧЕКАТИ?

 • ІМПЛАНТАЦІЯ – БОЛЮЧА ПРОЦЕДУРА
Часто можна почути, що імплантація – це боляче, дуже боляче. Це все не правда. Можливо, колись, на зорі розвитку стоматології ця процедура і викликала больові відчуття, але зараз – ні. Адже медицина зробила крок вперед, а анестетики і анальгетики вдосконалюють з кожним днем. 95% людей навіть після завершення дії анестезії не потребують додаткового знеболення. Суть в тому, що імплантат вставляють в кістку. Кістку, де немає нервових закінчень, відповідно і болі в тому місці бути не може. Максимальні неприємні відчуття від процедури – це легкий дискомфорт в місці накладення швів. Отже, якщо Вам потрібна імплантація переднього зуба, сміливо звертайтеся до стоматологів. Вас не мучитимуть в кріслі. Спершу лікарі розкажуть Вам про процедуру, в деталях, щоб Ви знали, чого чекати. Під час проведення імплантація не заподіює ніякого дискомфорту.
 • ІМПЛАНТАНТИ ВІДТОРГАЮТЬСЯ ОРГАНІЗМОМ
Насправді це практично неможливо. Чому? Імпланти роблять з чистого титану, який є біоінертними матеріалом. Це означає, що організм його просто не відчуває. Відповідно, і відторгати його він не може. Вже майже піввікова лікарська практика показує, що в 98% імплантація зубів проходить максимально успішно, а самі імпланти служать більше 25-ти років своїм власникам вірою і правдою.
 • БАГАТО ПРОТИВОПОКАЗАНЬ
Нас часто запитують про протипоказання до установки імплантів. Хочемо відразу Вас заспокоїти – їх, як таких, немає. Є обмеження – вагітність. Вагітній жінці імплант ніхто не поставить, а після пологів – запросто. Також є нюанси, на які слід звертати увагу: серйозні проблеми зі здоров’ям, наприклад, вади серця, порушення обміну речовин або гормонального фону. У таких випадках потрібно проявити більше терпіння, оскільки лікареві знадобиться додатковий час на підготовку Вашого організму до імплантації. Але, вона таки відбудеться, просто після деяких медикаментозних процедур.
 • ВСТАВИТИ ЗУБНІ ІМПЛАНТИ – ДУЖЕ ДОВГО
Насправді існує навіть експрес-імплантація, коли Вам за один сеанс просто ставлять зуби. Якщо питання тільки в часі – сміливо звертайтеся до нас. Проведемо аналізи, подивимося, чи показана Вам така імплантація зубів. Якщо поспішати нікуди – класична процедура також не настільки тривала. На приживлення імплантів потрібно від 75 до 120 днів – це вже залежить від індивідуальних особливостей організму. Загалом – за 3 місяці вже можна обзавестися новими зубками.
 • «БЕЗЗУБИЙ» ПЕРІОД
Пацієнтів також лякає перспектива ходіння з «голими» імплантами бе коронок, тобто з беззубим ротом, під час їх приживлення. Повірте, жоден лікар Вам такого не скаже. На час приживлення Вам поставлять тимчасові пластмасові протези, які відмінно маскуються під рідні зуби.
 • СТАРИМ ЛЮДЯМ НЕ МОЖНА СТАВИТИ ІМПЛАНТИ
Люди пенсійного віку якраз найчастіше потребують імплантації. Вік – це зовсім не той критерій, на який дивляться стоматологи. Просто з віком часто пов’язують ті фактори, на які звертають увагу імплантологи: стан кістки, обмін речовин, гормональний баланс, і таке інше. Практика показує, що людям у віці часто не потрібно ніяких додаткових процедур щодо стабілізації стану організму перед установкою імплантів. Сміливо звертайтесь самі, або ж приводьте батьків.
 • ІМПЛАНТИ ПРОВОКУЮТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ
Імпланти, самі по собі, ніяких проблем викликати не можуть. Проблеми виникають тільки у випадку, якщо звертатися до некомпетентних лікарів. Погано встановлений імплантат, звичайно ж, може викликати запальний процес, але якщо все зроблено на совість і за правилами – ніяких проблем не виникає.
 • ДОРОГОВИЗНА ПРОЦЕДУРИ
Дорожнеча чого-небудь – поняття відносне. Так, імплантація коштує недешево. Але давайте будемо об’єктивними. Ви платите за якість, яка буде служити Вам десятки років. Можна зробити імплантацію недорого, але і результат буде відповідний, і термін служби імпланта. Хороші, якісні матеріали, гіпоалергенні, з яких виготовляється імплант – недешеві. Але й служать вони близько 25 років. У 90% випадків, імплантовані зуби не вимагають до себе додаткової уваги ніколи.

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ ФОТО: ДО И ПІСЛЯ

до і після3 до і після до і після2

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ІМПЛАНТАЦІЇ

   Відразу ж нагадаємо: імплантацію роблять під міцевим наркозом, так що Ви не відчуваєте ніякого болю.
 • На першому етапі процедури Вам в кістку щелепи вставляють імплантат. Його вкручують у кістку як шуруп, але набагато делікатніше. Ви практично нічого не відчуваєте. Ця процедура в рази менш травматична, ніж видалення зубів мудрості.
Встановлений імплант покривається слизовою оболонкою, щоб не травмувати порожнину рота. У такому вигляді його залишають у спокої на деякий час – від 3 місяців до півроку, поки він приживеться в кістці.
 • Коли процес приживлення завершений, Ви знову приходите до лікаря і він Вам ставить формувач ясен. Ви походите з ним кілька днів, після чого імплантолог замість нього встановить на імплантат абатмент – частина, яка є основою під коронку або протез.
А ще тиждень, максимум два тижні по тому ми приступаємо до виготовлення власне зовнішньої частини імпланта або протеза.
 • Так починається ортопедичний етап імплантації – виготовлення та встановлення зубних імплантів або протезів. Коронки виготовляють на основі зліпків, які зробимо після приживлення абатменту. Їх колір підбираємо під Вашу зуби, щоб вставні зуби ніяк не виділялися.

ПРО ЦІНИ НА ІМПЛАНТАЦІЮ

ЦІНОВА ПОЛІТИКА НАШОЇ КЛІНІКИ І ВАРТІСТЬ ІМПЛАНТАЦІЇ

На зубні імплантанти ціни Київ ставить досить високі, але у нас дотримуються політики доступного лікування. Звичайно, установка зубних імплантантів залишається дорогою процедурою, з тієї простої причини, що матеріали і технології, які дають результат і гарантії, коштують відповідно. Якщо хтось запропонує Вам зубні протези на  імплантанти за такою ціною, почувши яку Ви скажете «ого, як дешево» – перевірте пропозицію на різні додаткові умови. На протезування зубів на імплантатах ціни будуть також триматися на рівні імплантації, але це вийде дешевше, ніж повне відновлення зубного ряду тільки вставними зубами. Але, повірте, зуби – це не те, на чому варто економити. Наша клініка розуміє, що ціни на імплантація зубів досить високі, і тому ми намагаємося зробити їх більш доступними для кожного.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ КИЇВ?

Відразу прояснимо один момент – на зубні імплантанти ціни дуже залежать від курсу долара, і від цього нікуди не дінешся. Адже дійсно якісні матеріали та обладнання ми замовляємо з закордону. Все, аж до того маленького дзеркальця, за допомогою якого лікар оглядає важкодоступні місця зубного ряду – навіть воно приїхало з Англії. А що вже говорити про такі важливі «запчастини», які потрібні для установки імпланту ?! Різна імплантація зубів  також має і різну вартість . Найбільш доступна класична, але іноді це просто не варіант. Адже Вам з цими зубами ходити вже до самої старості. І іноді потрібно інший підхід, щоб все працювало як треба. Кожен випадок – індивідуальний. І лікар, коли радить Вам ту чи іншу процедуру, опирається тільки на  Ваш стан. Ми намагаємося кожному вибрати кращий варіант.

Наша клініка пропонує Вам весь спектр послуг, пов’язаних з імплантацією. Фахівці «ФОРМУЛИ» мають величезний досвід роботи і практику лікування навіть найскладніших випадків. Якою б не була Ваша ситуація – ми повернемо здоров’я Вашій посмішці. А вартість наших послуг потішить Вас і Ваш гаманець. Скільки коштує зубний імплантат Ви можете дізнатися тут.

Звертайтеся в стоматологічну клініку «ФОРМУЛА» і відновіть зубний ряд!

(38 голосов, оценка: 3,89 из 5)
Loading...