Протезування зубів

protezirovanie-zubov-osnovnoe200-146 Протезування зубів - один з варіантів вирішення проблеми порожніх місць в зубному ряду. Як всім нам відомо - пустувати місце, де має бути зуб, не може. Це тягне за собою серйозні проблеми, такі як деформація прикусу, тобто його викривлення, і навіть патологію щелепного суглоба. Якщо імплантація для Вас небажаний варіант, то Вам можна встановити якісний зубний протез. Головне: пам'ятати, що протезування зубів - не таке страшне, яким здається. Адже кераміка зубів, насправді, відмінне рішення як медичних, так і естетичних проблем зубного ряду. А сама процедура пацієнтові не приносить ніяких больових відчуттів. Уже зважилися? В такому разі  звернутайтесь до нас! Наша стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» проводить якісне протезування зубів в Україні. У нас -   європейська якість і лояльні ціни!

Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» пропонує Вам:

 • Протезування передніх зубів;
 • Протезування верхніх зубів;
 • Повне протезування зубів;
Тобто - весь перелік послуг з відновлення здорової усмішки. Навіть протезування передніх верхніх зубів проводимо максимально оперативно і безболісно. Привітний персонал і розуміючі лікарі дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Що стосується вибору матеріалів - наші Клієнти можуть вибрати собі будь-які види протезів, які на сьогоднішній день є в стоматології. Адже залишатися в курсі всіх інновацій, вибирати з них найкращі і надавати своїм клієнтам якісні послуги - наш обов'язок.

Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» встановлює всі типи протезів!

protezuvannia zubiv v kievi

БЮГЕЛЬНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

: використовує частково знімний протез на металевому дуговом каркасі.

vstan_bugel

Схема встановлення бюгельного протезу

bugel_protez

Бюгельний протез на зліпку щелепи

bugel_na_zamkah

"Бюгель" на замках

Особливості:

 • Жувальне навантаження розподілено по всьому зубному ряду, а не тільки на опорних елементах;
 • Зручні в експлуатації, не вимагають обов'язкового зняття на ніч;
 • Запобігають подалі розхитування і руйнування зубного ряду;
 • Довговічні і міцні протези;
 • Естетичний вигляд;
 • Догляд за протезом дуже простий: досить чистити його з ранку і ввечері.
Сьогодні бюгельне протезування зубів є дуже хорошим варіантом для тих, кому потрібно замістити кілька зубів. Серед його переваг відзначають зручність при експлуатації, те, що протези не заподіюють ніякого дискомфорту під час прийому їжі і не впливають на мову.

Також, бюгельні протези мають такі плюси:

 • литість конструкції протезів дозволяє зменшити стандартну товщину коронки.
 • надійна фіксація на щелепі
 • вони не впливають на сприйняття смаку їжі
 • на відміну від своїх попередників - пластмасових конструкцій - не викликають атрофію тканин під протезом.
 • надзвичайно низькі шанси на поломку
 • практично універсальний варіант, так як підходить навіть пацієнтам без багатьох зубів.
 • не провокують протезний стоматит.
 • короткий період звикання ротової порожнини до протезу.
Іноді бюгельні протези використовують в якості профілактики розхитування зубів, якщо є загроза їх втрати.

МЕТАЛОКЕРАМІЧНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

- незнімне протезування за допомогою керамічних коронок на металевому каркасі. Це найпопулярніший сьогодні метод. Вони довговічні, міцні і відповідають естетичним вимогам. протезування Металокерамічне протезування вибирають багато в чому за його естетичну складову, але не варто забувати і про практичну сторону питання. Завдяки коронкам і містках Ви зберігаєте максимальну кількість зубів/ зубної тканини під коронку, що є незаперечною перевагою. Адже кожен лікар-стоматолог в першу чергу намагається зберегти Ваші рідні зубки. Якщо ж це не є можливим - підбирає найбільш підходящу їм заміну.

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБНОГО РЯДУ НА ІМПЛАНТАХ

 • незнімне, за допомогою мостів і коронок.
 • умовно - знімне, за допомогою протезів з опорою і фіксацією на імплантатах.
Особливості:
 • На імплантат покладається функція кореня зуба. Таким чином жувальна навантаження йде на щелепну кістку.
 • Відсутні незручності знімних протезів
 • Протези на імплантатах виглядають і відчуваються природно;
 • Якщо потрібно замінити коронку, сам імплантат залишається той самий.
имплантация4 Протезування зубів на імплантатах - відмінне рішення проблеми відсутності одного або декількох зубів. Це найнадійніший і довгостроковий варіант, адже імпланти служать більше 25 років, і навіть якщо з коронкою щось стається, то сам імплантат залишається колишнім, і на його основу можна виготовити нову коронку.

У нашій клініці ми використовуємо такі види протезів:

 • знімні протези;
 • незнімні протези;
 • коронки (метоллокераміка, диоксід цірконию)
 • вініри;
 • вкладки;
 • мостові конструкції та ін.
Детальніше про всі можливі варіанти встановлення протезів саме у Вашому випадку розповість наш лікар на консультації. Не бійтеся, приходьте на прийом. Ми обговоримо кращі варіанти для Вас і визначимо ціновий діапазон протезів, які Вас цікавлять. У кожному випадку намагаємося підібрати оптимальний варіант у співвідношенні якості і цін. ghjntpedfyyz

Чого насправді чекати від протезування?

Багато людей, яким дійсно необхідні зубні протези, бояться майбутньої процедури і тому допускають критичний стан зубів. У наслідку, якщо порожні місця в зубному ряду нічим не заміщені, відбувається деформація кістки, яка призводить до щелепних патологій. І це при тому, що навіть протезування передніх зубів зараз лікарі проводять з легкістю і без будь-яких дискомфортних відчуттів для пацієнта.

ХИБНІ ДУМКИ З ПРИВОДУ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

ЗАХМАРНІ ЦІНИ НА ЗУБНІ ПРОТЕЗИ Склалася така думка, що металокерамічне протезування зубів надзвичайно дороге. Це не так. Звичайно, за копійки гарний зубний протез не зробиш, але й захмарні ціни Вам називають тільки в пафосних клініках, розрахованих на багатих і знаменитих. У нашій клініці пропонуємо Вам різні види протезів: як протезування зубів на імплантатах, так і знімні протези. І в кожному окремому випадку ціну розраховуємо окремо для кожного пацієнта. ЗНІМНІ ПРОТЕЗИ – ЦЕ ЗУБИ В СТАКАНЧИКУ НА НІЧ Це наш улюблений міф. У багатьох людей залишилося переконання, що знімні протези - це ті, які наші бабусі і дідусі виймають на ніч і кладуть у склянку з водою. Боронь, Боже! Пам'ятайте, що з часів, коли вони ставили протези, наука стоматологія просунулася набагато вперед. Лікарі відмовилися від тодішньої пластмаси, з якої виготовляли «зуби». Нові матеріали дозволили зробити зубні протези комфортними і легкими. Нинішнє бюгельне протезування зубів - надзвичайно зручне. Протези - досить гнучкі, без метало-кріплень, виконані з абсолютно безпечного матеріалу. І ще один приємний нюанс - їх необов'язково щодня знімати на ніч. Достатньо лише зняти на кілька хвилин для чищення. ЗУБЫ СТРАЖДАЮТЬ ВІД КОРОНОК Якраз навпаки. При правильній установці коронки і дотриманні правил гігієни рота Ваші зуби, що знаходяться під коронками, збережуться краще, ніж інші. Адже вони захистять їх від механічних пошкоджень. СИЛЬНЕ ОБТОЧЕННЯ ЗДОРОВИХ ЗУБІВ ЗАРАДИ ВСТАНОВЛЕННЯ КОРОНКИ Це правда, для того, щоб встановити коронку слід спочатку істотно обточити сусідять зуби. Але, лікарі сточують менше емалі, ніж постраждає надалі, якщо не замістити порожнє місце. Це та необхідність, на яку йдуть заради збереження цілісності зубного ряду. РОЗХИТУВАННЯ ЗДОРОВИХ ЗУБІВ ЧЕРЕЗ ВАГУ МЕТАЛОКЕРАМІКИ Це вигадка чистої води. Невідомо, чи звідки пішов цей міф, але він не має під собою ніяких підстав. Металокераміка протез робить майже невагомим, у той час, як навантаження при жуванні досягають неймовірної на перший погляд цифри в 70 кг! Вашим зубам, які щодня витримують такі навантаження, металокерамічний протез просто не помітний.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ МЕТАЛОКЕРАМІКА

Протезування зубів в Києві розвивається стрімко і з кожним днем пропонує все кращі умови за ті ж гроші. Не те що б на протезування зубів ціни Київ ставив дуже низькі, але Ви платите за якість на року, і воно того варте. Протезування зубів металокераміка - кращий варіант, коли є втрата зубів. і обмеженість в коштах. Крім цього - це дуже хороший естетичний варіант. Зубки виглядають як рідні.

ПРОТЕЗУВАННЯ ПЕРЕДНЬОГО ЗУБА І ПРОТЕЗУВАННЯ ВЕРХНІХ ЗУБОВ

На протезування зубів металокераміка ціна досить невисока. Ви можете встановити коронку від 2280 гривень. Якщо порівнювати, то протезування кераміка зубів досить бюджетний варіант. Адже протезування зубів на імплантатах обійдеться дорожче, але і рівень буде трохи вище.

БЮГЕЛЬНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Це той варіант, коли потрібен не один зуб, а щелепа. На бюгельне протезування зубів вартість тримається в районі 14 490 гривень на одну щелепу. І це вже з урахуванням роботи. Протезування зубів в Україні ціни пропонує різні, в залежності від обраного Вами способу протезування. Але у нас - найдемократичніший прайс в Києві.

ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТЕЗІВ

РЕНТГЕН Для початку потрібно зробити ренгеновскій знімок, який покаже чи немає яких-небудь запальних процесів, які потрібно перелічити. Важливо, щоб зуби, на які буде кріпиться коронка або місток, були здоровими. Також, як і сусідні з ними.
 • Якщо канали зуба були раніше запломбовані - лікар оцінить якість пломб, якщо є недоліки, то канали також потрібно спочатку пролікувати.
 • Якщо канали не пломбувалися, але є необхідність витягти нерв - лікар проведе необхідну процедуру і запломбує канали.
ПІДГОТОВКА ЗУБА – ОБТОЧУВАННЯ Коли всі зубки наведені в норму, почищені, запломбовані, вилікувані. Тоді починається етап підготовки зуба під протези. Їх обточують, створюючи необхідну основу під коронку / місток. ЗНЯТТЯ ЗЛІПКУ Коли зуби обпилено - знімається зліпок, по якому власне і виготовлять протез. Це абсолютно безболісна процедура, яка не приносить як-такого дискомфорту. Вам просто потрібно буде закусити і трохи потримати в такому положенні спеціальний матеріал, на якому залишаться відбитки зубів. У цього матеріалу майже немає смаку і запаху. ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОРОНКИ/МІСТКА Після зняття зліпка Вам встановлять пластмасову коронку або місток, на той час, поки будуть виготовлятися Ваші протези. Таким чином, Ви зможете спокійно посміхатися весь період до встановлення протезів. Встановлюється металокераміка дуже просто. Швидше, ніж пломба. Після того, як Вам встановили коронки, лікар запитає чи комфортно Вам з нею, чи не заважає новий зуб в порожнині рота. При необхідності, стоматолог трохи подшліфует коронку, щоб вона ідеально лягла в зубний ряд.

ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ ПРОТЕЗИ НА ЗУБАХ

Бюгельні протези викликають найбільший інтерес, адже вони знімні, і їх кріплення дожно бути зрозуміло пацієнтові. Звичайно, лікарі все Вам пояснять і покажуть на прийомі, але для створення зразкової картини надаємо Вам декілька снімкос, на яких видно як виглядають бюгельні протези в роті БЮГЕЛЬНІ ПРОТЕЗИ КИЇВ bugelne-protezuvannia-kyiv Металокераміка: містки на зубах. Виглядають як рідні. Буває, у людей погана генетика і зуби псуються до 35 років, як би Ви за ними не доглядали. бувають різні травми і аварії. Який б не була причина - ми виправимо її наслідок і повернемо Вам гарну посмішку! протезування зубів металокераміка зубні протези міст протезування зубів в києві

Сміливо звертайтесь до досвідчених стоматологів!

Наша стоматологічна клініка протезування зубів не боїться! Лікарі «ФОРМУЛИ» володіють багаторічним досвідом і справляються з найскладнішими завданнями. Вартість наших послуг доступна кожному. Київ у цьому вже переконався. Переконайтеся і Ви!

Не ховайте беззубу посмішку - встановлення зубних протезів поверне Вам впевненість!

(16 голосов, оценка: 4,19 из 5)
Loading...