Відбілювання зубів

Навіть здорові від природи зуби дуже рідко бувають білосніжними. Соціум ж дуже високо цінує дійсно красиву білозубу посмішку. Саме тому однією з найпопулярніших процедур в естетичній стоматології стало відбілювання зубів. Красиву і звабливу посмішку хочуть якщо не всі, то більшість. Але багато хто боїться , що процедура відбілювання завдасть шкоди емалі.

Стоматологічна клініка «Формула» - безпечне відбілювання зубів в Києві!

Наша клініка пропонує Вам лазерне відбілювання зубів з системою Zoom - 2. Це новітня розробка в сфері відбілювання зубів, яка не тільки не шкодить зубам, але і робить на них вплив лікування.

ПРОЦЕДУРА ВІДБІЛЮВАННЯ:

izoliacia

Ізоляція ясен та губ коферданом

fotovidbiluvannia

Відбілювання

zmyvkaGelia

Змивання гелю

Під час процедури відбілювання з Zoom - 2 лікар:

• захищає м'які тканини в порожнині рота від попадання активного гелю на їх поверхню ; • наносить на зуби зміцнюючий препарат, що містить кальцій і фтор ; • завдає спеціальний гель " ZOOM - 2", до його складу входить речовина - аморфний фосфат кальцію ; • Висвітлює зуби лампою ZOOM - 2. Це займає всього 1 годину. • Після обробки світловим випромінюванням , лікар покриває зуби захисним складом , з фосфором і кальцієм.

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ:

Для хорошого і стійкого результату процедури перед відбілюванням ми рекомендуємо пройти спеціальну підготовку. Йдеться про попереднє загальному лікування (санації ) порожнини рота, проведення чистки і мінералізації зубів. Потрібно прибрати каріозні дефекти і провести професійну гігієну. Результат відбілювання видно відразу ж після процедури. Гарним білим кольором Ваші зубки будуть довго радувати Вас і оточуючих. Для підтримки білосніжності зубів достатньо однієї процедури відбілювання з системою ZOOM - 2 на рік! А наша ціна на відбілювання зубів в Києві Вас приємно здивує!

Запишіться на прийом в стоматологічну клініку «Формула» і станьте щасливим володарем білосніжної усмішки!

(6 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...