Реставрація зубів вінірами

Вінір - тонка і дуже міцна пластинка з кераміки, яка фіксується на передню поверхню зуба за допомогою композитного цементу. Вініри сьогодні набули більшої популярності. З їх допомогою покращують колір і форму зуба, приховує невеликі дефекти: нерівності, щербинки між зубами і т.д. Практично всі посмішки зірок Голлівуду - результат використання вінірів або імплантації зубів.

Переваги вінірів:

  • не вимагають попереднього обточування зуба, а накладаються зверху;
  • відтінок вініру підбирається в точності з Вашим природним кольором емалі і не змінюється з часом;
  • вініри захищають зуби, на які їх накладають від пошкоджень;
  • швидко встановлюються;
  • при бажанні - легко знімаються;

вінір
підбір кольору вінірів під колір емалі
готові вініри

Стоматологічна клініка «Формула» пропонує Вам установку виниров в найкоротші терміни. Вам знадобиться всього 3 відвідування:

1-ше відвідування: аналіз форми, розташування і кольору зуба. Якщо потрібно - виготовляється модель зубів для оцінки форми майбутніх вінірів. 2-ге відвідування: визначається колір майбутніх вінірів, знімаються відбитки зубів, і встановлюються тимчасові вініри з композитної пластмаси. 3-тє відвідування: примірка і установка готових керамічних вінірів. Їх підганяють під Ваші зубки і полірують.

Ось і все! У Вас гарна, незабутня усмішка! і відбілювання зубів Вам знадобиться ще не скоро.

Записуйтеся на установку вінірів в стоматологічну клініку «Формула» і вже через 2 тижні станете щасливим володарем «голлівудської» посмішки!

(4 голосов, оценка: 4,25 из 5)
Loading...