Пломбування каналів

Пломбування кореневих каналів дозволяє уникнути ускладнень багатьох стоматологічних захворювань. При лікуванні проблемних зубів, дуже важливим етапом є саме пломбування каналів зуба. За допомогою пломби можна захистити утворену порожнину від інфекції. root-canal-procedure Лікар проводить пломбування після проведення процедури очищення ураженої ділянки. У разі, коли запалення пульпи відбулося і лікар приймає рішення про видалення нерва, пломбування каналів відбувається після ендодонтичного лікування. Процедура пломбування кореневого каналу вважається більш складною процедурою, ніж пломбування зуба, адже доктор повинен забезпечити доступ до каналу, щоб мати можливість провести якісне обстеження. Перед початком проведення маніпуляцій доктор робить знеболюючий укол.

Дуже важливо, щоб перед початком процедури видалення лікар зробив рентгенівський знімок. За допомогою нього доктор точно діагностує проблему, а це, в свою чергу, дозволить уникнути багатьох ускладнень.


img_3275
panoramnyj-rentgen
Щоб вилікувати кореневі канали, потрібно пам'ятати, що таке лікування передбачає їх чистку і пломбування. Для цих цілей Вам потрібна стоматологічна клініка, що спеціалізується на ендодонтії. Наша клініка є однією з кращих в місті, і пропонує якісні ендодонтичні послуги в самому центрі Києва. Пломбування каналів зубів передбачає наявність у лікаря не тільки знань, а й уміння правильно і дуже прискіпливо провести чистку та пломбування зуба. Кожен канал - якщо ми говоримо про зуби з 2, 3 і 4 кореневими каналами, потребує окремої уваги. Коли черга доходить до пломбування каналів зуба, лікар діє таким чином: видаляє пошкоджену пульпу з зуба; чистить канали; поправляє форму каналів, якщо це потрібно; проводить пломбування каналів зуба - заповнює порожнини спеціальним матеріалом. Коли в кріслі стоматолога черга дійде до пломбування каналу, приготуйтеся відчути деякий дискомфорт. Це знак, що лікар щось робить правильно. Справа в тому, що пломба повинна займати весь вільний простір каналу, не залишаючи пустот. Саме тому, коли речовина, що використовується для пломбування, буде досягати верхівки кореня, Ви відчуєте якийсь тиск всередині нього. Це необхідний і зовсім мінімальний дискомфорт, який потрібно перетерпіти всього лише кілька секунд. Але Ви зможете бути впевнені в якості пломби і відсутності будь-яких ускладнень.

Як відбувається підготовка до пломбування?

В першу чергу, лікар видаляє всі уражені тканини. Якщо необхідно, доктор видаляє навіть частини здорового зуба, щоб мати максимально вільний доступ до всіх каналів. На другому етапі з кореневих каналів віддаляється пульпа. Далі визначається довжина каналів, після якої слід безпосередня пломбування. 8184

Від чого залежить якість пломбування?

Неякісне пломбування можливо в тому випадку, якщо лікар неправильно відміряв довжину кореневих каналів. Через це він може неякісно провести процедуру пломбування, а це, в свою чергу, призведе до поширення інфекції. Існує кілька варіантів розвитку подій, якщо лікар неправильно визначив довжину кореневих каналів: 1. Розвиток запалення через недостатнє пломбування каналу, як наслідок - періодонтит або кіста зуба. При відсутності лікування зуб потрібно буде видаляти 2. У разі, якщо лікар перепломбовувати канал, пацієнта може турбувати біль. Має місце виникнення запального процесу. Саме тому так важлива процедура вимірювання кореневих каналів. Вона проводиться за допомогою спеціальних інструментів. Після проведення маніпуляцій необхідно зробити рентгенівський знімок. Якість пломбування також залежить від механічної обробки. Вона проводиться з метою розширення кореневого каналу. Якщо канал вузький - його дуже незручно заповнювати пломбувальних матеріалів. За допомогою механічної обробки лікар виправляє ширину каналу, прибирає всі нерівності. Провести таку маніпуляцію можна за допомогою спеціального наконечника, або ж ручного інструменту.

Вимоги до пломбувального матеріалу

Щоб забезпечити ефективне лікування, лікар повинен вибрати якісний пломбувальний матеріал. При виборі матеріалу слід врахувати: 1. Наскільки легко він видаляється 2. Гіпоалергенність 3. Здатність до усадки 4. Якість герметизації системи пломбування

Методи пломбування

Сучасна стоматологія передбачає кілька методів проведення процедури пломбування: Пломбування каналів гутаперчею. Гутаперча - еластичний матеріал, який виробляється з гумки. Важливо, що він відповідає більшості вимог: легко видаляється, не токсичний, здатний максимально заповнювати канал. Заповнення каналу цим матеріалом відбувається різними методами: t_4_1 • Метод однієї пасти на увазі заповнення каналу пластичним матеріалом, який незабаром твердне. Лікарі рідко вибирають цей метод, так як в більшості випадків після його використання у пацієнта розвивається ускладнення • Метод одного штифта. Канал також заповнюється, але додатково вводиться гутаперчева штифт. Імовірність ускладнень нижче, ніж при використанні методу однієї пасти. • Метод бічній конденсації. Вважається найпоширенішим способом. Кореневі канали заповнюються гуттаперчей дуже щільно на всьому своєму протязі. • Термомеханическая конденсація гутаперчі • Пломбування з використанням хімічно розм'якшеної гутаперчі.   Матеріали, які використовуються при пломбуванні, поділяються на два види: силери і філери. Силери закупорюють кореневий канал, а філери наповнюють його. Важливо, щоб лікар ввів таку кількість силера, яке б дозволяло ввести наповнювач.   Процес заповнення кореневих каналів гутаперчею проводиться в кілька етапів: 1. Лікар підбирає гутаперчевий штифт по ширині каналу 2. У канал вводиться силер і основний штифт. 3. За допомогою спредера відбувається ущільнення штифта, доктор відтісняє гутаперчу до стінки каналу і утворює порожнину для введення додаткових штифтів меншого розміру. 4. Проводиться перевірка пломбування за допомогою рентгена. Саме таким способом лікар може переконатися, що канал заповнений до кінця, а штифти не виходять за межі кореня. 5. Якщо верхівки штифтів виступають, лікар зрізує їх спеціальним розпеченим інструментом. 6. Лікар робить тимчасове пломбування, а в наступне відвідування пломбує зуб.
3
1298409

Ціна на пломбування каналів зуба

А на пломбування каналів зубів ціна у нас доступна і не злякає Вас. Сьогодні багато клінік весь час піднімають ціни на послуги, реагуючи на зростання курсу долара, адже більшість матеріалів стоматологи закуповують саме в цій валюті з-за кордону. Ми також використовуємо тільки європейські матеріали, але все ж намагаємося стримувати ціни на послуги на нижчій позначці. Крім того, що на лікування та пломбування зубного каналу ціна у нас доступна, про що ми вже згадали, але що ще важливіше - ми володіємо безцінним досвідом і знаннями, які, на жаль, є не в кожного лікаря. Щоб не потрапити в халепу, шукаючи лікування каналів зубів ціна де нижче - зважте всі «за» і «проти», і записуйтеся на прийом з сайту - тоді Ви ще й знижку на лікування отримаєте.
(10 голосов, оценка: 4,30 из 5)
Loading...