Місія клініки

Наша місія: піднести стоматологію на новий рівень, де піклування про пацієнта – основна ціль!

ОСНОВНІ ЗАСАДИ РОБОТИ КЛІНІКИ:

1. Безболісне лікування найвищої якості;

bezbolЛікарі стоматологічної клініки «ФОРМУЛА» використовують найкращі знеболюючі препарати. Ми підбираємо їх індивідуально, враховуючи особливості організму пацієнта, ступінь болючості та тривалість процедури.

2. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

indyvidualniyСтоматологічна клініка «ФОРМУЛА» ставиться до своїх пацієнтів з розумінням та повагою. Не буває однакових зубів. Вони - унікальні, як відбитки пальців. Тож і лікування у кожному випадку ми підбираємо індивідуально. Стоматологія – не місце шаблонності. Лікарі «ФОРМУЛИ» враховують і загальний стан здоров’я пацієнта, і емоційний. Психологічний комфорт пацієнтів для нас дуже важливий.

3. Найсучасніше обладнання та матеріали;

obladnanniaМи завжди йдемо «в ногу» з прогресом. Стоматологічна наука розвивається надзвичайно швидко, і ми стежимо за усіма новинками. Наші лікарі відвідують усі найважливіші світові стоматологічні конференції, з’їзди та форуми. Ми обмінюємось досвідом з колегами з-за кордону, тісно співпрацюємо з провідними британськими стоматологами.

4. 100% стерильність;

Особливу увагу ми приділяємо чистоті кабінету та усіх інструментів. Після та перед кожним прийомом пацієнта крісло та обладнання ми обробляємо стерилізуючими засобами. У нас строго дотримуються приписань програм «Антиснід» та «Антигепатит». «ФОРМУЛА» - стоматологія європейського рівня якості. Ми любимо свою справу, любимо бачити як люди посміхаються. Тож, щоб зробити свої послуги доступними, ми запровадили унікальну систему знижок, яка діє не лише на наших клієнтів, але й на їхніх родичів та друзів.

Ви все ще мучитесь з зубами? Стоматологічна клініка «ФОРМУЛА» поверне Вам радість щирої усмішки!

(2 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...