Лікування зубних каналів

Ендодонтія - розділ стоматології. який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань пульпи зуба. Пацієнтам ендодонтія найбільше відома за процедурою пломбування каналів зуба. lechenie-kornevyh Ендодонтичне лікування - єдиний спосіб збереження зуба на стадії пульпіту, тобто глибокого карієсу або кісти, коли уражений нерв. Видалення нерва зуба, очищення та лікування кореневих каналів - дуже тонка робота. Однак, кваліфіковані ендодонти клініки «Формула» проводять усі процедури якісно, оперативно та абсолютно безболісно для пацієнта. У 70% звернень наші лікарі рятують «приречений» зуб. Лікування кореневого каналу полягає, перш за все, у лікуванні внутрішніх областей зуба, а саме зони, в якій розташована пульпа. У процесі лікування каналу лікар проводить очистку внутрішньої області зуба. Через це там утворюється порожній простір, в який накладаються пломбувальні матеріали. Лікар  усуває всі шкідливі мікроорганізми, а також і органічні відходи, якими вони харчувалися.  Бактеріям не залишається місця через те, що весь вільний простір зайнято пломбувальними матеріалами.
stomatologiya2
10
Так навіщо ж проводиться лікування каналів зубів? Перш за все для того, щоб створити середовище, в якій можливість виникнення інфекції в області зуба, де раніше був нерв, зводилася до нуля.

Як дізнатися, чи потрібно лікувати канал зуба?

Іноді, найкращим вирішенням проблеми хворого зуба є лікування каналу. Це буває в тих випадках, коли: • зуб неодноразово болить • ясна близько зуба опухли і стали більш чутливими Щоб точно визначити, чи потребує зуб лікування каналу, пацієнту слід зробити рентген. Адже не у всіх випадках зуби з запаленою пульпою провокують больові відчуття. Іноді, на яснах поблизу зуба, нерв якого омертвів, з'являються новоутворення, які за зовнішнім виглядом можуть нагадувати прищі. Вони можуть то з'являтися, то зникати. Якщо в роті відчувається неприємний смак, ймовірно, що з новоутворень відбувається відтік гною з хворого зуба. Першим завданням стоматолога є збереження рідних зубів пацієнта. Ми пропонуємо Вам порятунок навіть найбільш пошкоджених зубів. Якщо Вас постійно турбує нестерпний біль, і Ви вже змирилися з видаленням нерва - не поспішайте з ним прощатися. Швидше за все, це пульпіт, який ми вміло перемагаємо. Процедура лікування відбувається наступним чином: • знеболювання зуба стійким анестетиком; • видалення ушкодженої емалі; • чистка каналу зуба; • його пломбування; • встановлення пломби або ж, в найважчих випадках, коронки; 68e005bcb92fab85cd689435d15fa9c4 ЗВЕРТАЙТЕСЯ В КЛІНІКУ «ФОРМУЛА» І ЗБЕРЕЖЕТЕ РІДНІ ЗУБИ! Чому такий напрямок стоматології як ендодонтичне лікування займає більшу частину звернень? Ми говоримо про те, що стоматологічна клініка ендодонтії дуже часто реєструє звернення пацієнтів саме з проблемами, які розвинулися з простого карієсу і стали причиною більш серйозних захворювань. Найчастіше лікування каналів зуба вже неминуче. Хоча, звернися пацієнт трохи раніше, і лікування зубних каналів ще не було б необхідним. //youtu.be/xAsS2fQukFc

Лікування каналів зуба в Києві

Наша клініка позиціонується на ринку як естетична стоматологія, але ми цілком можемо позиціонувати себе і як ендодонтія. Зараз пояснимо. Справа в тому, що естетичної стоматологією наша спеціалізація не обмежується, цей статус лише вказує на те, що наші лікарі приділяють достатню увагу не тільки здоров'ю і правильному лікуванню, а й естетично правильному зовнішнім виглядом зубного ряду. Лікування каналів зуба пройде у нас безболісно, а зовні зуб буде виглядати краще, ніж до лікування. Як клініка ендодонтії, ми пропонуємо весь спектр послуг по виправленню проблем ендодонтичного характеру - тобто, з внутрішньою частиною зуба. Ми допомагаємо Вам позбутися від проблем, викликаних глибоким карієсом - пульпітом, а також проводимо чистку зуба, видалення нерва і чистку з пломбуванням зубних каналів. Лікування кореневих каналів зубів - справа тонка. Тут дуже важливо якісно провести процедуру, і не залишити ні краплі пошкоджених тканин, щоб проблеми не повернулися.

Як відбувається лікування каналів зуба

Насамперед доктор повинен зробити знімок хворого зуба. Досить часто зуби мають не один, а кілька коренів. Щоб результат лікування задовольнив і лікаря і пацієнта, необхідно виявити всі канали. В ході лікування пацієнтові потрібно буде неодноразово робити рентгенівські знімки зубів: спершу, щоб зробити діагностику, потім, щоб переконатися в ефективності лікування. Якщо лікар не помітить змін в кістці за верхівками коренів, значить, лікування буде відбуватися таким чином: Лікар проводить анестезію, відкриває вхід в пульпарную камеру за допомогою алмазного бору, потім шукає входи в канали. Після цього, за допомогою спеціального інструменту, він розширює канали на всю довжину. Під час процедури лікар може використовувати спеціальну латексну тканину, щоб повністю ізолювати зуб від іншої частини ротової порожнини. Ця технологія має назву «ребер дам». Після вимірювання довжини каналу, лікар ретельно прочищає канали від інфекції, щоб подальше пломбування пройшло успішно.   kanal1   Після пломбування каналу, як правило, ставиться тимчасова пломба, а вже під час наступних відвідувань проводиться відновлення коронкової частини зуба. Дуже важливо розуміти, що лікування каналів зуба відбувається майже «наосліп», так як лікар не може бачити, що відбувається в кореневому каналі під час його маніпуляцій. Саме тому важливо довірити проведення лікування висококваліфікованому фахівцеві. Буває також, що лікарю необхідно провести процедуру перепломбування каналів зуба, який раніше лікувався. У таких випадках, насамперед лікар знімає стару пломбу з поверхні зуба і кореневого каналу. Тривалість лікування каналів зуба залежить від ступеня захворювання. Що стосується ефективності, найчастіше вона залежить від якості проведеної процедури очищення каналів зуба від інфекції. Через деякий час після лікування, хворого можуть турбувати болі, особливо, якщо натискати на вилікуваний зуб. Можливо також почуття дискомфорту в ротовій порожнині, а також загальне нездужання організму. Лікарі також не рекомендують відразу навантажувати зуб, наприклад, жуванням. //youtu.be/Vp6kbcGteTI

Чому варто проводити лікування каналу зуба?

Ми знову повернемося до того, про що вже згадували. Ендодонтичне лікування передбачає порятунок Ваших рідних зубів від видалення. Хоч зараз замістити порожнє місце в зубному ряду не є проблемою, і розвиток технологій дало людству імпланти, які в прямому сенсі вростають в кісткову тканину, завжди краще мати власні зуби. Лікування кореневих каналів зуба врятує його від видалення, а естетична робота наших лікарів забезпечить разюче природний зовнішній вигляд. У зв'язку з цим, якщо перед Вами соїть вибір: спробувати врятувати зуб чи видалити, завжди вибирайте порятунок. Так, видалити набагато простіше і дешевше, та й видалення точно пройде вдало, а порятунок в деяких випадках не 100%-ий, але спробувати завжди варто. Адже якщо Ви позбудетеся  зуба, його все одно потрібно буде замінити. А вставні зуби нині задоволення не з дешевих. Тому будьте раціональними.

Краща на лікування каналів зубів ціна в нашій клініці

На лікування зубного каналу ціна різниться від клініки до клініки. Ми ж пропонуємо найкращі умови. За лікування каналів зуба Київ, як дороге місто, вимагає високу плату. Але ми принципово намагаємося утримувати ціни на нижній можливої позначки.
(9 голосов, оценка: 4,33 из 5)
Loading...