Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів, ще відома як професійна гігієна ротової порожнини. Це комплекс процедур, метою якого є оздоровлення та профілактика захворювань тканин і органів порожнини рота. Професійним є очищення зубів від плям, зубного каменю і первинного карієсу – від того, що видалити із зубів дуже важливо, але неможливо самостійно в домашніх умовах.

Стоматологічна клініка «Формула» пропонує Вам два типи професійного чищення: ультразвуковий і чищення зубів за допомогою Air Flow.

1. Ультразвукова чистка

skalerПроводиться в 2 етапи: власне чистка ультразвуком і подальша поліровка зубів. Це традиційна процедура. Вона проводиться за допомогою спеціального апарата – ультразвукового скалера.
Ультразвукова чистка забезпечує ефективне видалення твердого нальоту і зубного каменю, а також – ефективну профілактику захворювань ясен і пародонту.

2.  Чищення зубів за допомогою Air Flow

Процес ділиться на кілька етапів: власне зняття зубних відкладень, шліфування та полірування поверхні зуба, фторування, аплікації на ясна і слизову.

airflowДля цього виду чищення ми використовуємо найсучасніше обладнання – апарат для професійного чищення AIR- FLOW S2 (EMS, Швейцарія ). Він очищує емаль від більш м’яких відкладень – плям, нальоту і відкладень під ясен за допомогою потоку частинок, що надходять під тиском з кінчика інструменту. Ці частки не тільки очищають поверхню зуба, але і полірують її. Після чищення за допомогою Air Flow зубки стають гладкими, а наліт з’являється в кілька разів повільніше.

 

Використання комплексу з двох процедур робить професійну чистку найбільш ефективною.

 

ВАЖЛИВІСТЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ЧИСТКИ:

По-перше, слід сказати, що професійна чистка потрібна всім. Різниця лише в тому, наскільки часто. Якщо Ви любите міцний чай, каву або курите – Ви в зоні ризику утворення плям на емалі. Якщо у Вас погана зубна щітка чи Ви не дотримуєтеся всі правил чищення зубів – Вам загрожує появі зубного каменю. У цих випадках чистка в кабінеті стоматолога повинна стати регулярною. Наскільки частою – Вам скаже стоматолог після огляду.

По-друге, регулярні відвідування стоматолога і професійна чистка вбережуть Вас від розвитку захворювань порожнини рота. Якщо Ви регулярно проходите процедуру – Ваші зубки здорові.

Вам може здатися, що професійна гігієна більше не потрібна , або потрібна не так часто. Це – помилка. Регулярність профілактики забезпечує її ефективність.

По-третє, самостійно оцінити стан емалі Ви не зможете. Адже найбільш уразливі внутрішні частини зуба, ті, які нам важко побачити в дзеркалі. Найчастіше саме там і з’являється наліт, який переходить в камінь і з часом – в карієс. Водночас, із зовнішнього боку зуби можуть виглядати цілком здоровими. Не нехтуйте чисткою зубів якщо не хочете скористатися протезуванням, імплантацією або реставрацією зубів завчасно.

Звертайтеся в стоматологічну клініку «Формула» і записуйтеся на професійну чистку зубів вже сьогодні!
(3 голосов, оценка: 4.33 из 5)
Loading...