Безметалева кераміка

Безметалева кераміка це високоестетична конструкція яка дає змогу відновити зуб з максимальною схожістю на природній зуб. На відміну від металокерамічної коронки керамічна здатни пропускати світло так само як і натуральний зуб. Раніше єдиним варіантом були метало-керамічні коронки. Вони до цих пір успішно використовуються для бокових зубів і зубів основа яких змінена у кольорі. Але, якщо є запит на високу естетику – рекомендують безметалеві коронки. До того ж на такі зуби можна встановлювати декоративні прикраси.

 БЕЗМЕТАЛЕВА КЕРАМІКА ТА КЕРАМІКА НА МЕТАЛЕВІЙ ОСНОВІ: ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ

Єдиним, але дуже суттєвим для естетичної стоматології відмінністю цих двох коронок є їх естетичні показники.

bezmetaleva222Безметалева кераміка

metalevaМеталокерамічні коронки

bezmetaleva

Керамічні коронки зверху

Спершу, вони виглядають однаково гарно, але існують нюанси, коли металокераміка виділяється на фоні рідних зубів:

  • метал в основі коронки відображає розсіяне світло, через що коронка виглядає яскравіше і світліше Ваших «рідних» зубів.
  • від метала ясна над метало – керамічної коронкою набуває сірого відтінку.
  • коронка з металевою основою не дає того рівня прозорості, як у Ваших зубів.

Безметалова кераміка не має металевого каркаса. Завдяки цьому зовні вона нічим не поступається Вашим зубам і ніяк не виділяється на їх фоні. Навіть якщо на половині зубів вже стоїть безметалловая кераміка – цього ніхто не помітить. Якщо ж здорового матеріалу зуба недостатньо для встановлення коронки – наша клініка пропонує послуги з безболісного видалення, якісного протезування та імплантації зубів.

(4 голосов, оценка: 4.50 из 5)
Loading...