Експрес-імплантація

ЕКСПРЕС-ІМПЛАНТАЦІЯ - це імплантація з моментальної навантаженням , коли імплантат і протез встановлюють в один день. Як виглядає експрес-імплантація: имплантация-експрес ПЛЮСИ:
 • Проводиться без розрізання ясен;
 • Установка імпланта і протеза за одне відвідування;
 • Використання методу проколу , після якого не залишається швів;
 • Зручність і комфорт у використанні;
 • Широкий вибір протезів;
ОСОБЛИВОСТІ:
 • Можливість вживлення імпланта відразу після видалення зубного елемента;
 • Можливість встановлення постійної коронки на 2-3 день після того, як були імплантовані імплантанти;
 • Низька вартість на процедури.
Експрес-імплантація рятує у тих випадках, коли Ви маєте обмеження в часі, і потребуєте негайного вирішення проблеми з відсутністю зубів. Перед процедурою Вам обов'язково пояснять усі нюанси та дадуть відповіді на усі запитання. Експрес імплантація зубів, або, як її ще називають, одноетапна імплантація або одномоментна імплантація, це процедура, яка дозволяє вставити зуби без операційного втручання і в короткі терміни. Для цього використовують «трансгінгвальний» метод, тобто, лікарі обходяться без розрізання десни, що позбавляє Вас від тривалого процесу загоєння м'яких тканин і швів на яснах. Крім перерахованих вище, експрес імплантація має ще кілька синонімів, які широко використовують як лікарі, так і пацієнти: швидка імплантація, безопераційна, безшовна і безкровна. І всі вони відповідають дійсності.

ОДНОМОМЕНТНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ – ПЕРЕВАГИ:

 1. Безопераційна процедура;
Як вже ми згадували вище, одноетапна імплантація не є операцією в широкому сенсі цього слова. На відміну від класичної, в цьому випадку розріз десни не потрібен. Лікар просто вставляє імплант прямо через м'які тканини ясен - що абсолютно безболісно, адже ми не садисти і використовуємо якісне знеболювальне.
 1. Миттєве навантаження;
Уже відразу після установки імпланта лікар поставить Вам тимчасову коронку. Це називають «негайним навантаженням», і при класичній імплантації ця опція недоступна, оскільки період реабілітації і приживлення імплантантів повинен завершитися перед тим, як Вам буде можна користуватися своїми новими зубами.
 1. Оперативність процедури;
Одномоментна імплантація отримала свою назву неспроста. Це буквально процедура, яка проходить в один етап. За одне відвідування Вам поставлять зуби, і Ви відразу зможете ними користуватися. Та й сама процедура займає лічені хвилини. Адже кількість маніпуляцтй, необхідних для її проведення, мінімальна. І досвідчений лікар не буде тримати Вас в кріслі зайвий час.
 1. Менша кількість відвідувань стоматолога;
Так от, імпланти встановлюються в одне відвідування. Але перед цим Вам необхідно буде підготувати порожнину рота до імплантації, а також - зняти зліпки для заготовок і подальшого виготовлення коронок. Для порівняння, при класичній імплантації Вам необхідно буде відвідати лікаря 8-10 разів.
 1. Відсутність реабілітаційного періоду;
Оскільки цей вид імплантації найменш травматичний, то і процес реабілітації опісля також зводиться до мінімуму. Знову ж таки, для порівняння: при класичній процедурі необхідно кілька операційних втручань і для кожного свій часу реабілітації. При експрес-імплантації єдиним «пошкодженням» тканин буде прокол ясен під імплант. Така «рана» швидко затягується. Таким чином жувати м'яку їжу Ви зможете вже на наступний день після установки зубів. ЯКОЇ ПІДГОТОВКИ ВІД ПАЦІЄНТА ПОТРЕБУЄ ОДНОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ? Ось і підступ в цій практично казкової процедурі. Не всім вона підходить. Одномоментна імплантація зубів вимагає ідеального стану ротової порожнини: ніякого нальоту, карієсу, хворих зубів або запалень. Повинна бути повна санітарія. Тому, перед процедурою - це може бути відразу на першому прийомі, після консультації, або на наступному, - Вам проведуть чистку порожнини рота і зубів, усунуть всі дефекти і запалення, якщо такі є. Одномоментна імплантація можлива тільки в тому випадку, коли Ваші зуби і ротова порожнина разом з яснами і щелепою, абсолютно здорові. Якщо у Вас з тої, чи іншої причини видалений зуб, то краще замінити його відразу, не чекаючи деформації щелепної кістки. Одномоментна імплантація рятує від атрофії кістки. ЕКСПРЕС ІМПЛАНТАЦІЯ – ЧИ НАДІЙНО ЦЕ? Звичайно, при дотриманні всіх умов і відсутності ризиків, пов'язаних зі станом здоров'я кожного окремого пацієнта, одномоментна імплантація зубів не менш надійна, ніж будь-який інший вид імплантування. Варто пам'ятати, що завдяки сучасним технологіям будь-яка процедура, проведена професійно. безпечна для пацієнта. Але є ряд протипоказань, про які ми розповімо далі, при яких, швидка імплантація зубів не те, що ненадійна, а просто протипоказана. Тому, єдине, що варто пам'ятати, рішення про найкращий для Вас способі імплантації приймає лікар. Лікарі клініки «Формула» вже заробили величезний досвід успішно проведених імплантацій усіма можливими методами, тому й експрес імплантація зубів нас не лякає. Ми точно знаємо, кому можна пропонувати дану процедуру, кому вона піде на користь, а кому краще вибрати інший спосіб. ОДНОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ  МАЄ ТАКІ ПРОТИПОКАЗАННЯ: Експрес імплантація і протезування часто мають на увазі установку імплантів відразу ж після видалення зуба. Це найбільш затребувана процедура при видалення зуба з видимої частини зубного ряду. Але не завжди заміщення в той же день виявляється можливим. Є ряд протипоказань:
 • запалення в місці видалення зуба;
 • наявність цукрового діабету;
 • наявність сильного бруксизма;
 • неконтрольований скрегіт зубами;
 • проблеми з кістками (остеопороз);
 • куріння;
 • Також, не можна проводити імплантацію зубів раніше, ніж через півроку після перенесення інфаркту, інсульту або гіпертонічного кризу.
Про куріння хочемо зауважити, що це не повне і стовідсоткове протипоказання, але це причина для сумнівів і відмови від процедури. Справа в тому, що тютюновий дим негативно впливає на процеси загоєння в організмі, і найбільше в ротовій порожнині. Ця шкідлива звичка може стати причиною відторгнення імпланта. ОДНОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ ЦІНА Знаємо, всіх цікавлять на процедуру експрес імплантація ціни. Що ж, повинні Вас трохи розчарувати. Вам, все-таки, доведеться прийти на прийом до лікаря, щоб дізнатися конкретну цифру. Зрозумійте, процедура залежить від безлічі факторів, ігнорувати які ніяк не можна. Тим більше, що іноді підготовка ротової порожнини займає більше часу і зусиль, ніж сама імплантація. Тому, звертайтеся до професіоналів - запишіться до нас на прийом, лікар проведе діагностику і складе прогноз імплантації, розповість про можливий варіантах, переваги кожного, і пов'язані ризики. ЕКСПРЕС ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ КИЇВ Шукаєте клініку в столиці, яка зможе запропонувати вигідні умови і високу якість. Ви знайшли тих, кого потрібно. Працюючи вже багато років в сфері стоматологічних послуг, ми бачили багато клінік і кабінетів, які з'являлися, заманювали до себе клієнтів гучною рекламою, і пропадали з часом. А ми продовжували працювати на благо наших пацієнтів. В чому особливість нашої клініки?
 • Ми завжди ставимо потреби пацієнта на перше місце;
 • Індивідуально підбираємо методи і складаємо план лікування;
 • Враховуємо фінансове становище пацієнта, підбираємо найбільш раціональні препарати і методики;
 • Використовуємо якісне знеболювальне, що, погодьтеся, дуже важливо в нашій професії.
 • Всі лікарі - приємні і відкриті. Ми пояснимо Вам все, чим Ви можете цікавитися, а також - підтримаємо, якщо будуть побоювання.
 • Ну і звичайно ж, всі інструменти і препарати ми закуповуємо у авторитетних європейських виробників. проводимо ретельну дезинфікація і стежимо за чистотою клініки.
У багатьох жителів країн пострадянського простору залишився неприємний наліт від відвідувань тодішніх стоматологів. І це зупиняє багатьох від відвідувань лікаря, або ж змушує тягнути до останнього, коли лікування потрібно буде масштабніше і затратніше. Якщо мова йде про втрачені зуби і імплантацію - затягувати не варто,  повірте. Адже чим довше місце в зубному ряду пустує, тим складнішими будуть зміни в структурі кістки і прикусі. Виправити їх потрібно буде в будь-якому разі, адже запущена проблема спровокує нові додаткові проблеми. Вас цікавить одноетапна імплантація Київ? Тоді звертайтеся в клініку «Формула». Ми маємо великий досвід і потрібні знання, щоб Ваша імплантація пройшла без ускладнень. "Формула" пропунує найвигідніші умови експрес-імплантації в Києві!
(2 голосов, оценка: 4.00 из 5)
Loading...