- ІМПЛАНТАЦІЯ – БОЛЮЧА ПРОЦЕДУРА
Часто можна почути, що імплантація – це боляче, дуже боляче. Це все не правда. Можливо, колись, на зорі розвитку стоматології ця процедура і викликала больові відчуття, але зараз – ні. Адже медицина зробила крок вперед, а анестетики і анальгетики вдосконалюють з кожним днем.
95% людей навіть після завершення дії анестезії не потребують додаткового знеболення. Суть в тому, що імплантат вставляють в кістку. Кістку, де немає нервових закінчень, відповідно і болі в тому місці бути не може. Максимальні неприємні відчуття від процедури – це легкий дискомфорт в місці накладення швів.
Отже, якщо Вам потрібна імплантація переднього зуба, сміливо звертайтеся до стоматологів. Вас не мучитимуть в кріслі. Спершу лікарі розкажуть Вам про процедуру, в деталях, щоб Ви знали, чого чекати. Під час проведення імплантація не заподіює ніякого дискомфорту.
- ІМПЛАНТАНТИ ВІДТОРГАЮТЬСЯ ОРГАНІЗМОМ
Насправді це практично неможливо. Чому? Імпланти роблять з чистого титану, який є біоінертними матеріалом. Це означає, що організм його просто не відчуває. Відповідно, і відторгати його він не може.
Вже майже піввікова лікарська практика показує, що в 98% імплантація зубів проходить максимально успішно, а самі імпланти служать більше 25-ти років своїм власникам вірою і правдою.
Нас часто запитують про протипоказання до установки імплантів. Хочемо відразу Вас заспокоїти – їх, як таких, немає. Є обмеження – вагітність. Вагітній жінці імплант ніхто не поставить, а після пологів – запросто.
Також є нюанси, на які слід звертати увагу: серйозні проблеми зі здоров’ям, наприклад, вади серця, порушення обміну речовин або гормонального фону. У таких випадках потрібно проявити більше терпіння, оскільки лікареві знадобиться додатковий час на підготовку Вашого організму до імплантації. Але, вона таки відбудеться, просто після деяких медикаментозних процедур.
- ВСТАВИТИ ЗУБНІ ІМПЛАНТИ – ДУЖЕ ДОВГО
Насправді існує навіть експрес-імплантація, коли Вам за один сеанс просто ставлять зуби. Якщо питання тільки в часі – сміливо звертайтеся до нас. Проведемо аналізи, подивимося, чи показана Вам така імплантація зубів.
Якщо поспішати нікуди – класична процедура також не настільки тривала. На приживлення імплантів потрібно від 75 до 120 днів – це вже залежить від індивідуальних особливостей організму. Загалом – за 3 місяці вже можна обзавестися новими зубками.
Пацієнтів також лякає перспектива ходіння з «голими» імплантами бе коронок, тобто з беззубим ротом, під час їх приживлення. Повірте, жоден лікар Вам такого не скаже. На час приживлення Вам поставлять тимчасові пластмасові протези, які відмінно маскуються під рідні зуби.
- СТАРИМ ЛЮДЯМ НЕ МОЖНА СТАВИТИ ІМПЛАНТИ
Люди пенсійного віку якраз найчастіше потребують імплантації. Вік – це зовсім не той критерій, на який дивляться стоматологи. Просто з віком часто пов’язують ті фактори, на які звертають увагу імплантологи: стан кістки, обмін речовин, гормональний баланс, і таке інше.
Практика показує, що людям у віці часто не потрібно ніяких додаткових процедур щодо стабілізації стану організму перед установкою імплантів. Сміливо звертайтесь самі, або ж приводьте батьків.
- ІМПЛАНТИ ПРОВОКУЮТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ
Імпланти, самі по собі, ніяких проблем викликати не можуть. Проблеми виникають тільки у випадку, якщо звертатися до некомпетентних лікарів. Погано встановлений імплантат, звичайно ж, може викликати запальний процес, але якщо все зроблено на совість і за правилами – ніяких проблем не виникає.
Дорожнеча чого-небудь – поняття відносне. Так, імплантація коштує недешево. Але давайте будемо об’єктивними. Ви платите за якість, яка буде служити Вам десятки років. Можна зробити імплантацію недорого, але і результат буде відповідний, і термін служби імпланта.
Хороші, якісні матеріали, гіпоалергенні, з яких виготовляється імплант – недешеві. Але й служать вони близько 25 років. У 90% випадків, імплантовані зуби не вимагають до себе додаткової уваги ніколи.