Базальна імплантація

БАЗАЛЬНА ІМПЛАНТАЦІЯ – це відновлення зубного ряду без попереднього нарощування кісткової тканини. Вам вживлюють спеціальну конструкцію імплантів, підібраних за формою і розміром саме під Ваш зубний ряд.

Як виглядає базальна імплантація:

имплантация4

ПЛЮСИ:

 • Оперативність – імплантат встановлюється на 3-й день після операції і за одне відвідування;
 • Мінімальна інвазивність;
 • Без необхідності нарощування кісткової тканини;
 • Можливість встановлення імплантів при повній відсутності зубного ряду і навіть при періодонтиті;

ОСОБЛИВОСТІ:

 • обов’язкова умова – відсутність не менше, ніж 3 -х зубів підряд;
 • імплантат встановлюється на 3- й день після операції ;
 • базальна імплантація проходить оперативно, з мінімальною інвазивністю.

Базальна імплантація – унікальний метод імплантування зубів, який дозволяє здійснювати установку імплантів без нарощування кісткової тканини.

ВСЕ «ЗА» І «ПРОТИ» БАЗАЛЬНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ

Базальна імплантація зубів – досить спірний метод. Чому? Зараз пояснимо. Суть в тому, що при всіх своїх перевагах – доступною вартістю і оперативностю процедури, далеко не всі фахівці дійсно вміють проводити цю процедуру. Багато лікарів в Україні та Європі відмовилися від цього методу, як від досить складного і поєднаного з деякими ризиками, про які ми розповімо далі. Але в Франції, Австрії та Бельгії цей метод залишається затребуваним. Базальна імплантація зубів в Україні, якщо говорити про якісну процедуру і тверезі оцінки фахівців, проводиться зовсім в небагатьох клініках. Найчастіше, її або зовсім відкидають, як застарілу, або ж можуть зробити неякісно.

bazal-implants-lviv

Так чому ж цей вид імплантації все ще популярний? Тому, що він може впоратися з ситуацією, з якою інші види імплантації не впораються. Наприклад, при втраті більшої кількості зубів, коли потрібно нарощувати кісткову тканину для інших імплантантів, базальна імплантація в Києві може обійтися без додаткових витрат і процедур. Оскільки базальний імплант імплантується в глибинний шар кістки, необхідний для цього мінімум кісткової тканини дійсно низький.

Є кілька основних факторів популярності базальних імплантів:
 • оперативність методу;
 • мінімальна кількість кісткової тканини, необхідної для імплантації;
 • порівняльна дешевизна процедури;
 • можливість заміщення численних відсутніх зубів;
 • одноетапне імплантування;
 • практично відразу можлива повна жувальна навантаження;

Картина виглядає дуже привабливо. Але на ряду з цими дійсно важливими перевагами, є і недоліки. Ми нічого не приховуємо від своїх пацієнтів, так що відкрито розповімо Вам про них:

 • шанс відторгнення імпланта;
 • не дуже природний зовнішній вигляд зубів;
 • наслідки після відторгнення також доведеться заліковувати;

Якщо Ви той «щасливчик», у якого імпланти не приживуться, Ви знайдете собі нові проблеми: потрібно буде таки нарощування кісткової тканини, щоб замістити порожнину на місці імпланту. Також, при базальної імплантації ще важливіше, ніж при інших її видах, відмовитися від куріння і травматичних видів діяльності: бої, потрясіння. Адже негативні звички підвищують шанс відторгнення.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ БАЗАЛЬНИХ ІМПЛАНТІВ ВІД КЛАСИЧНИХ:

Базальні імпланти відрізняються своєю будовою і матеріалом з якого з власне і виготовляються. За виглядом вони нагадують перевернуту букву «Т». А матеріал, на відміну від титанового штифта класичних імплантів, являє собою досить м’який сплав титану, алюмінію і ванадію.

BAZALNA-IMPL-UKR

Через їх форми і матеріал процес імплантації в кістку проходить іншим шляхом, якщо порівнювати з іншого імплантацією. Незважаючи на поширене помилкове уявлення про те, як імпланти триматися в щелепі, правда трохи інша. Базальний імплант і справді вставляється в щелепну кістку і тримається в ній завдяки силі тертя, як шуруп в стінці, або цвях в дереві. На відміну від вставних зубів на титановому штифті. Цей штифт не просто угвинчується в щелепу і так там залишається. Згодом він «зростається» з кісткою, сповна заміщаючи природний зуб. Жувальне навантаження розподіляється рівномірно і правильно. Базальні імпланти ж не такі точні, і якщо Вам дозволяє здоров’я і кошти, краще вибрати класичний спосіб.

ЯК ПРОХОДИТЬ БАЗАЛЬНА ІМПЛАНТАЦІЯ?

В щелепу вставляють штифти, які «підганяють» вже в роті у пацієнта. На нього зверху ставляться коронки/місток, і вже практично відразу можна надавати жувальну навантаження на ці імпланти.

bazalna-implantacia

Власне «базальною» ця імплантація називається через місце, куди зуби вставляються – в нижній шар кістки, який є у достатній кількості завжди, не залежно від стану щелепи. Весь процес займає 3 дні. Сама процедура проводиться під місцевою анестезією, Ви не відчуваєте абсолютно нічого, крім шуму бор машинки. Операція практично безкровна, а регенерація тканин проходить дуже швидко – після втручання ні синців, ні подпухлостей практично не залишається. І це не казки і не вигадки. Насправді, навіть лікарі трохи дивуються, за рахунок чого такий ефект – але факт на лице, в прямому сенсі.

І це все правда, що вже відразу можна буде нормально їсти. Відразу ж на третій день. Але, що потрібно пам’ятати, так це те, що будь-які імпланти – не тільки базальні, вимагають до себе досить бережливого ставлення. Це не чарівні зуби, яким ні по чому зовнішні впливи. Про них також потрібно думати і піклуватися.

КОМУ ПІДХОДИТЬ БАЗАЛЬНА ІМПЛАНТАЦІЯ:

Базальна імплантація підходить тим категоріям людей, кому протипоказані або небажані будь-які додаткові операції, немає часу або можливості наростити необхідну кількість кісткової тканини, у кого проблеми з регенерацією, є порушення роботи кровоносної системи, ракові захворювання лицьової частини, контузії і наслідки травм, наявність загальносоматичних патологій і проблеми зі згортанням крові.

Тобто, у всіх тих випадках, коли ризики, пов’язані з лікуванням, при установці класичних імплантів, перевищують результати лікування.

Базальна імплантація ціни питання ставить на друге місце – і в цьому її незаперечна перевага. Адже класичні імпланти коштують дорожче, але і гарантій на них більше. Базальна імплантація зубів відгуки збирає найрізноманітніші. Як професіонали, ми радимо пацієнтам все таки вибирати класичну або більш сучасні і перевірені методики імплантології. Це знижує ризики і підвищує шанси на успіх.

БАЗАЛЬНА ІМПЛАНТАЦІЯ ВАРТІСТЬ

Ціни на базальну імплантацію істотно нижчі, ніж на будь-яку іншу. Цим пояснюється її популярність, але хочемо попередити всіх, хто шукає «подешевше» і «швидше». Це не та сфера, де можна заощадити. Якщо немає проблем, які заважають скористатися варіантом дорожче – накопичте грошей, але зробіть добре. Адже без дійсної потреби базальну імплантацію Вам не порадить жоден лікар. І не тому, що заробить більше на іншій, а тому що професійна етика не дозволяє цього зробити.

Цікавить базальна імплантація зубів ціни? Звертайтеся до нас за номерами телефонів, вказаними на сайті, або ж через форму зворотного зв’язку. Наші консультанти розкажуть Вам про нашу цінову політику, а також підрахують, скільки приблизно Вам обійдеться лікування. Але Ви самі розумієте, що точну цифру зможе назвати тільки лікар і тільки після обстеження та розшифровки Вашої рентгенограми. Також важливо враховувати наявність різних хворіб і патологій, особливо фізичних станів.

Нас часто запитують, скільки буде коштувати установка зубних імплантів, але зрозумійте, це операція, і дати наперед точну відповідь не в силах жоден лікар. Якщо ж Вам сміливо називають якусь конкретну цифру без жодних обстежень і кажуть, що це остаточна сума – будьте пильні. Вам можуть сказати мінімум і максимум, діапазон вартості, але ніяк не виставити точний рахунок. Адже часто перед проведенням тієї чи іншої процедури, потрібно «підлікувати» щось. У випадки з імплантами, часто потрібно нарощувати кісткову тканину або ясна. Крім того, по панорамному знімку лікар точно скаже Вам, який саме вид імплантації краще саме у Вашому випадку.

У клініці “Формула” на базальну імплантацію ціни найдемократичніші у столиці!
(11 голосов, оценка: 4.36 из 5)
Loading...