Лазерна імплантація зубів

Лазерна імплантація зубів – передова технологія в сфері сучасної імплантології. Установка зубних імплантів без механічного впливу на ясна. Суть лазерного методу в тому, що про установки зубів все потрібні надрізи виконують лазером. Така процедура набагато безболісніше і безпечніше для пацієнта і організму в цілому.

Повертаємо красиву посмішку

На процедуру лазерна імплантація зубів Київ ціни ставить більш, ніж доступні.

Імплантація зубів лазером

Швидко, безпечно, безболісно.

ЛАЗЕРНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ КИЇВ: ПЕРЕВАГИ.

  1.  Мінімальний вплив на організм. Оскільки лазерне обладнання забезпечує неймовірну точність процедури, то в рази знижується кількість препаратів, потрібний для її проведення.
  2. Оперативність проведення процедури. Вся операція займає близько 30 хвилин. Забудьте про довге перебування в кріслі.
  3. Мінімальна анестезія. Точність розрізу, що забезпечується лазером, вимагає набагато менше анестезії, при цьому, пацієнт зовсім не відчуває болю. Прицільна анестезія і точність передової техніки знижують необхідну кількість знеболювальних засобів.
  4. Без шкоди для організму. Оскільки анестетиків потрібно зовсім небагато, то і побічної шкоди від них зовсім немає. Адже будь-яке сильне знеболювальне – це стрес для організму. А у випадку з лазерної імплантацією, він мінімальний.

lazerna implantacia

На процедуру лазерна імплантація зубів ціна буде вище, ніж на звичайну установку імланта, але і період відновлення займе менше часу. Ви зможете вже зовсім скоро в повній мірі насолоджуватися своїми новими зубами.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЬ В “ФОРМУЛУ”:

  1. Кваліфіковані лікарі.
  2. Найкращі медикаменти.
  3. Абсолютна стерильність у клініці.
  4. Ввічливий персонал.
  5. Гарантована якість!

Звертайтесь до спеціалістів клініки “Формула” та сяйте прекрасною усмішкою!

(4 голосов, оценка: 4.25 из 5)
Loading...